Antalya İkinci El Saat Alan Yerler

Antalya ikinci el saat alanlar

Ülkemizde ki en önemli turistik şehirlerinden birisi olan Antalya sadece denizi, kumu ve güneşi ile değil ayrıca saatleri ve ikici el saatleri ile de önemli bir yerdir.

Turistlerin önceliği olan Antalya’da saat meraklıları hemen hemen her semtte ikinci el saat satış noktaları görebilir ve alabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli şey var. Antalya 2.el saat alan yerker garanti numarasına bakınız. İkinci el bir saatin kutusunda kağıdında numara olması lazım. Bu lisans numarası ile internette aratabilir ve orjinal olup olmadığını ya da Çin malı olduğunu anlayabilirsiniz. Genelde kağıtlarda olur ya da saatin altında ki numara ile hangi seri üretime ait olduğunu görebilirsiniz.

ikinci el saat satmak istiyorum

İkinci el saat alabileceğiniz bir kaç semtler şöyledir, Alanya, Kaş, Kemer, Konyaaltı, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik, Elmalı, Aksu ve Akseki gibi semtlerde rahatlıkla Antalya ikinci el kol saati alan yerler, dükkanlar görebilirsiniz.

Bu dükkanlarda Çin malı satanlarda var bunlara itibar vermeyiniz ve mutlaka saat alırken lisans numaralarına dikkat ediniz.

Biliyorsunuz Çin’liler artık insanların bile taklitlerini yapıyorlar ve saat gibi şeylerin çakmasını, kopyasını yapmaları onlar için hiç zor değildir. Antalya kullanılmış kol saati alan yerler aksine tıpa tıp aynısını yapabilirler fakat kullandıkları malzemeler ucuz olduğu için ömrü ve kalitesi de bir o kadar düşük olur. Satın alırken dikkat edemeyebilirsiniz fakat bir hafta sonra anlayacaksınız. Antalya’da ikinci el saat alımlarınızda bu yüzden güvenilir yerlerden almayı özen gösteriniz.