İkinci El Panerai Saat Alan Yerler

ikinci el panerai saat alanlar

OfficinePanerai, lüks bir İsviçre saat üreticisi ve CompagnieFinancièreRichemontS.A’nın tamamına sahip olduğu bir kuruluştur. OfficinePanerai, dünya genelindeki yetkili bayiler ve şirkete ait butikler aracılığıyla saatler tasarlar, üretir, pazarlar ve satar. GiovanniPanerai (1825-1897), 1860 yılında İtalya’nın Floransa kentinde OfficinePanerai’yi kurdu.

ikinci el panerai kol saati alanlar

OfficinePanerai, Floransa’daki merkezini elinde bulunduruyor ancak evde üretilen saatler (AR-GE Düzeyinde) ve ETA S.A. tarafından üretilen saatler (AR-GE Düzeyinde) kullanarak İsviçre’nin Neuchâtel şehrinde saatlerin son halini üretiyor.

Rolex SA tarafından tasarlanan ve üretilen Panerai saatleri, İkinci Dünya Savaşı sırasında DecimaFlottiglia MAS kurbağalarına operasyonlarında yardımcı rol oynadı. Dikkat çeken ürünler arasında Luminor ve Radiomir kol saatleri bulunmaktadır.

ikinci el saat satmak istiyorum

Panerai’nin dört büyük saat kolu vardır: Tarihi, Çağdaş, Manifatura ve Özel Sürümler. Çoğu saatler sınırlı bir sürede üretilir (Normalde 500, 1000, 2000 veya 4000 adettir) ve kasanın arkasında bir sayı numarası vardır. Panerai her yıl Special Editions yayınlıyor. 2006 yılında, İtalyan Marina Militare’ye sunulan ilk Panerai modelinin yeniden satışı olan 1936 California Dial Radiomir özel baskısını yayınladı. Bu model, 1936 birimlik bir çalışma ile sınırlıydı. Eylül 2008’den itibaren, Contemporary koleksiyonundaki fiyat değişimi, katı altın Marina için $6.000 dolar ile  $25.500 dolar arasında değişmektedir.

ikinci el saat pazarı

Özellikle askeri alanda yapılan operasyonlarda oynadığı yardımcı rol ile ün kazanan bu saatler ikinci el saat piyasası için belli bir değere sahiptir. Çünkü ikinci el saat alanlar veya koleksiyoncular ve sadece saate özel ilgisi olanlar tarafından tercih edilen bir saattir.

Sizin de eğer bir OfficinePanerai saatiniz var ise ve ikinci el saat alım satım konularına uzaksanız saatinizin satışını nasıl yapacağınızı düşünüyorsanız. Size yardımcı olmak için buradayız. Bu yüzden ikinci el saat alan yerler neresi diye düşünmenize gerek yok. Çünkü şu an bulunduğunuz site üstünden saatinizi kolayca ve en doğru fiyata satışını gerçekleştirebilirsiniz.