İkinci El Vacheron Constantin Saat Alan Yerler

İkinci el vacheron constantin saat alanlar

Vacheron Constantin İsviçre’li lüks ve prestijli saat üretimi firmasıdır. Richemont grubunun bir markasıdır. Çoğu, Cenevre’deki ve Vallée de Joux’daki üretim tesislerinde çalışan yaklaşık 1100 kişiyi istihdam ediyor. İsviçre İzleme Sanayi Federasyonu FH’nin aktif bir üyesidir.

2.el vacheron constantin saat alım satım

Vacheron Constantin saatlerinin geçmiş sahipleri arasında Napoleon Bonaparte, Papa Pius XI, Edward VIII ve Harry Truman bulunmaktadır.

Şirket, 1755 yılında İsviçre’nin Cenevre kentinde bağımsız bir saatçi olan Jean – MarcVacheron tarafından kuruldu.

Jean-Marc Vacheron’un oğlu Abraham, 1785’de aile işini devraldı. 2.el vacheron constantin saat alanlar Bu dönemde şirket, Fransız İhtilalinden (1789-1799) kurtuldu. Daha sonra, 1810 yılında, kurucunun torunu Jacques-Barthélemy Vacheron şirketin başına geçti. Şirketin Fransa ve İtalya’ya olan ihracatını ilk kez başlatan şirket oldu.

Daha sonra, Jacques – Barthélemy işi tek başına yürütemeyeceğini fark etti. Yurt dışına seyahat etmek ve şirket ürünlerini satmak için bir ortağa ihtiyacı vardı. Sonuç olarak, 1819’da François Constantin, Vacheron’un ortağı oldu. Şirket, Vacheron & Constantin adı altında faaliyetine devam etti. François Constantin dünyayı dolaştı ve saatleri sattı. Böylece şirket bütün Dünya’da ünlendi.

İkinci el saat satmak istiyorum

1979’da Vacheron Constantin, en pahalı kol saatlerinden biri olan Kallista’yı seçti. Başlangıç fiyatı 5 milyon dolardı, ancak bugün saat yaklaşık 11 milyon dolar değerinde. Kallista’nın 118 zümrüt elması vardı. Saat ustalarının bu saati yapması yaklaşık 6,000 saat, kuyumcuların saati zenginleştirmesi yaklaşık 20 ay sürdü.

İkinci el kol saati mi nasıl satarım

Sizin de eğer bir Vacheron Constantin saatiniz varsa ikinci el vacheron constantin saat olarak bu ürünü satabilirsiniz. İkinci el vacheron constantin kol saati alanlar tarafından tercih edilen bir saat olduğu için satışında zorlanmazsınız.

İkinci el saat alım satım konusunda uzman kadromuzla size yardımcı olmaktayız. Bu yüzden orjinal ikinci el vacheron constantin saat alan yerler nerede diye düşünmenize gerek yok. İstediğiniz saati sitemiz üzerinden iletişime geçerek bize satabilirsiniz.